Для надання кваліфікованої спеціалізованої допомоги мешканцям Шевченківського району рішенням Київради у 2013 році було створено Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр», розташоване на вул.Саксаганського, 100. Таким чином для пацієнтів фактично було створено єдиний медичний простір.

       Фахівці КНП «КДЦ» надають консультації, невідкладну медичну допомогу, проводять діагностику та лікування захворювань, травм, отруєнь, патологічних фізіологічних станів, здійснюють профілактичні заходи. Підприємство має 10 філій, які забезпечують медичною допомогою близько 300 тисяч мешканців Шевченківського району. До роботи у Центрі залучені найкращі спеціалісти, серед яких 17 кандидатів медичних наук.

Медична допомога надається лікарями таких спеціальностей: кардіологи, ревматолог, невропатологи, ендокринологи, інфекціоністи, гастроентерологи, хірурги, ортопеди-травматологи, отоларингологи, урологи, онкологи, стоматологи, алерголог, фізіотерапевти, психолог, психотерапевти, терапевти і педіатри та лікарі-спеціалісти дитячі.

Лабораторна служба КНП «КДЦ» має 5 клінічних та одну бактеріологічну лабораторію, які виконують широкий спектр діагностичних досліджень: загально-клінічні, гематологічні, імунобіологічні, біохімічні, цитологічні, бактеріологічні. Також у складі Центру налічується два травмпункти: по вул. Б. Хмельницького, 37, та вул. Ризькій, 1, де надають першу медичну допомогу.

Загалом у районі розгорнуто 170 ліжок денного стаціонару, з них 129 – для дорослих, та 41 – для дітей. Пацієнти із захворюваннями серцево-судинної, нервової, кістково-м’язової систем, органів дихання, шлунково-кишкового тракту отримують повне обстеження та кваліфіковане лікування.
Фізіотерапевтична служба представлена широким спектром апаратів для електролікування, тут є магнітотерапія, світлолікування, аерозольтерапія, водолікування, різні види масажу, лікувальної фізкультури, дошки Євмінова. Функціонує оздоровчий дитячий басейн.

Міський центр реабілітації та фізіотерапії входить до складу КНП. Він обслуговує пацієнтів кардіологічного, ортопедичного, неврологічного, онкологічного профілю. Створені школи та індивідуальні бюлетні з профілактики інсульту та інфаркту. Тут можна також отримати психологічні консультації та рекомендації.

Лікарями КНП «КДЦ» укомплектована медична комісія Шевченківського райвійськкомату, яка забезпечує медичні огляди призовників-резервістів. Усі методи дослідження, в тому числі лабораторні та інструментальні, безкоштовні.

«Консультативно-діагностичний центр» визнано базовим закладом для оформлення та направлення необхідних медичних документів на МСЕК постраждалих внаслідок масових  акцій з усіх регіонів України.

Одним із  профілактичних напрямків діяльності КДЦ є надання медичної допомоги пільговим категоріям населення (інвалідам та учасникам війни, учасникам бойових дій та прирівняним до них, постраждалим внаслідок аварій на ЧАЕС). Не залишились поза увагою вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій та потерпілі із зони АТО.

Зі своїми відгуками та пропозиціями щодо роботи КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району можна звернутись за телефоном 288-00-88.