img_8234.jpgСьогодні відбулася нарада у начальника управління охорони здоров'я Шевченківської РДА Валентини Рейф з директорами Центрів первинної медико-санітарної допомоги та Консультативно-діагностичного центру, сворення яких забезпечить покращення медичних послуг та наближення лікарів до пацієнтів, а також створить належні умови праці для медичних працівників».
Директори Центрів доповіли, що наразі проводиться активна робота щодо закріплення майна за Центрами, впорядкування їх нормативно-правової бази, планування на 2014 рік. Водночас триває припинення діяльності поліклінік Шевченківського району міста Києва. Вже завершені всі організаційні заходи щодо створення комунальних некомерційних підприємств Центрів первинної медико-санітарної допомоги та Консультативно-діагностичного центру Шевченківського району (реєстрація в органах державної статистики, податковій службі, відкриття рахунків в органах Державної казначейської служби, виготовлення печаток та штампів тощо).
За словами Валентини Рейф, на 2014 рік планується подальший розвиток медичної галузі в Шевченківському районі, проведення ремонтних робіт, закупівля медичного обладнання, впровадження новітніх технологій в роботі лікарів тощо.
Також медики обговорили рейтингові показники, електронний реєстр пацієнтів та питання реалізації в районі пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
За результатами наради були надані протокольні доручення.

Anal