19 жовтня 2017 року на території медичного закладу Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району міста Києва проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту.
Підготовка та проведення відбувалась при безпосередній участі начальника районного Управління охорони здоров’я (начальник спеціалізованої медичної служби цивільного захисту району) Рейф В.І. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Шевченківської у місті Києві державної адміністрації Лазоренко А.О., головного спеціаліста відділу Самойленко Л.О. Тренування, проведені керівником цивільного захисту-директором КНП «КДЦ» Берікашвілі Н.В. завідувачем філії №6 Славінською В.В. та мали на меті перевірити питання готовності органів управління та формувань до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації в будівлі та відпрацювати дії при виявленні невідомого предмета (загроза вибуху).
Під час тренування проведено оповіщення керівників ланок ЦЗ, збір та прибуття у визначенні терміни і місце, аналіз ситуації, оцінка, прийняття рішень та виконання поставлених завдань
Опрацьовані питання дій керівника ЦЗ та ланок при вирішені ввідної:
– Надання медичної допомоги постраждалому під час проведення евакуації силами санітарного поста.
- Надання медичної допомоги при ураженні чадним газом.
- Гасіння осередку пожежі.

Anal