№ з\п

П. І. П.

Посада

№ каб

Години прийому

1

Нагнибіда Катерина Миколаївна

Лікар кардіолог

326

Парні

13,00-18,00

2

Парасюк Олена Ігорівна

Лікар кардіолог

326

Непарні

9,00-14,00

3

Даниленко Ольга Володимиріна

Лікар ендокринолог

416

Пн. Вт. Ср. 9,00-14,00

Чт. – диспансерний день

Пт. 10,00-15,00

4

Матвійчук Олександра Олегівна

Лікар інфекціоніст

231

10,00- 15,00

5

Мишастий Олександр Миколайович

Лікар уролог

501

Пн. Вт. Ср. Пт.- 8,00-13,00

Чт. 13,00- 18,00

6

Лебедєва Катерина Олегівна

Лікар хірург

214

Пн.- Пт 8,00- 11,00

7

Юрчук Андрій Констянтинович

Лікар хірург

214

Пн.- Пт 15,30-18,30

8

Тишко Олександра Віталіївна

Лікар офтальмолог

402

Пн. Вт. Ср. Пт.- 8,00-13,00

Чт. 13,00- 18,00

9

Ямчицька Юлія Олексіївна

Лікар офтальмолог

403

Вт. Ср.Чт. Пт. 9,00-13,0

Пн. 14,00 – 18,00

10

Гаркавенко Світлана Михайлівна

Лікар отоларинголог

404

 

11

Пашкевич Олена Володимирівна

Лікар невропатолог

417

Пн. Вт. Ср. Пт.-9,00-15,00

Чт. 13,00-18,00

12

Козачук Людмила Миколаївна

Зав. Денного стаціонару

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

9,00-14,00

13

Блоха Оксана Петрівна

Лікар невропатолог

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

9,00-14,00

14

Перехрестенко Андрій Петрович

Лікар дермато- венеролог

 

 

15

Федоренко Сергій Миколайович

Лікар дермато- венеролог

225

Пн. Ср. Пт

9,00-14,00

Вт. Чт.14,00-18,00

16

Колонтаєв Юрій В’ячеславович

Лікар дермато- венеролог

228

Пн. Ср. Пт

9,00-14,00

Вт. Чт.14,00-18,00

17

Синицька Олена Іванівна

Лікар дермато- венеролог

228

Пн. Ср. Пт

14,00-18,00

Вт. Чт. 9,00-14,00

18

Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар УЗД

220

Непарні 15,45-19,00

19

Любар Людмила Трифонівна

Лікар УЗД

220

Парні 14,00-16,00

20

Білошицька Наталія Василівна

Лікар УЗД

220

 

21

Щербіна Валентина Ігорівна

Зав. Рентген відділенням

223

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

8,00-14,00

22

Суржик Валентина Романівна

Лікар рентгенолог

233

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

9,00-15,00

23

Ільїнська Олена Віталіївна

Лікар рентгенолог

232

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

9,00-15,00

24

Зеєвська Ніна Петрівна

Зав. Жіночої консультації

333

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт

9,00-15,00

25

Білошицька Наталія Василівна

Лікар гінеколог

323

Непарні 14,00-19,00

Парні 8,00-14,00 суботи за графіком

26

Клює ва Вікторія Ільїна

Лікар гінеколог

332

Непарні 8,00-14,00

Парні 14,00-19,00 суботи за графіком

27

Павлюченко Юлія Геннадіївна

Лікар гінеколог

322

Непарні 8,00-14,00

Парні 14,00-19,00 суботи за графіком

28

Вюницький Іван Петрович

Зав. стомат

 

Згідно графіку

29

Афоніна Юлія Юріївна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

30

Антонова Олена Анатоліївна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

31

Бурчинська Наталія Василівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

32

Гордієнко Олена Василівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

33

Грищенко Ася Вікторівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

34

Комов Євген Олександрович

Лікар стомат

 

Згідно графіку

35

Комова Наталія Дмитрівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

36

Лисенко Олена Адамівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

37

Трегубенко Ольга Вікторівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

38

Хан Катерина Миколаївна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

39

Цибулько Наталія Анатоліївна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

40

Швець Жанна Павлівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

41

Шумейко Антон Олександрович

Лікар стомат

 

Згідно графіку

42

Круковська Аліна Максимівна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

43

Сухих Наталія Анатоліївна

Лікар стомат

 

Згідно графіку

44

Костюк Світлана Степанівна

Лікар стомат – хірург

 

Згідно графіку

45

Касьян Євген Олексійович

Зав. травмпункту

 

Згідно графіку

46

Кирилюк Олег Миколайович

Лікар травматолог

 

Згідно графіку

47

Антонюк Олександр Іванович

Лікар травматолог

 

Згідно графіку

48

Крисюк Максим Миколайович

Лікар травматолог

 

Згідно графіку

49

Локтіонов Андрій Вікторович

Лікар травматолог

 

Згідно графіку

Anal